karadeniz karot
ana sayfa hakkımızda hizmetlerimiz foto galeri iletişim
karot acil
 

HİZMETLERİMİZ

beton delmeBeton Delme
Karotla beton delme yapı ve inşaatlarda işlerinizde, beton delme konusunda sizlere büyük kolaylıklar getiren karotla beton delme sistemleri, gerek zaman açısından ve gerekse ücret bakımından; tercih edilen en uygun sistemdir.
beton delmeBeton Kesme
Karotla beton kesme işlemi her çaptaki betonu sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemidir. Teknolojik cihazlarımızla beton kesme işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmak için yanınızdayız.
     
beton delmeBeton Kırma
Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır. Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz.
beton delmeHidrolik Raylı Beton Kesme
Hidrolik yani raylı beton kesimi demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu kesilmesi işlemidir. Oldukça fazla tercih edilen bir beton kesme sistemidir.
     
beton delmeTelle Beton Kesme (Halatlı Kesim)
Bir diğer adıyla halatlı kesim olarakta bilinmektedir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır.Bu yöntemle kesme işlemi bir tarafı hafriyatla yada toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesin de dahi çözüm sunmaktadır.
beton delmeDerz Kesim
Bu sistemle beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesme makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir. Derz kesme makinesi bir standın üzerinde motor koyulması ile beton kesme ve asfalt kesmeye yarayan bir makinedir.
     
beton delmeKontrollü Bina Yıkımı
Tadilat, yenileme, güçlendirme, depreme karşı tedbirlerle her türlü bina yıkımı işlerinizde de karadeniz karot olarak hizmet vermekteyiz. Ağır iş makineleri ve beton kesme beton delme araçları ile hizmetinizdeyiz.
beton delmeKomprössör Hizmetleri
Her türlü marka kompressor satışı, sıfır veya ikinci el kompressorler, kompressor tamiri, bakımı ve kompressor işlerinizde de yardımcınız olmaya devam ediyoruz. Kompressor işlemleriniz için iletişim adreslerimizden anında bize ulaşabilirsiniz.
     
beton delmeKanal Açma
Her türlü beton kanal açma ve onarımı işlerinizi betona ve çevreye zarar vermeden kanal açma ve kanal oluşturma işlemlerinde de hizmet alanımızda yanınızdayız.
beton delmeKapalı ve Dar Alanda Beton Kırma
Betn kırma işlemlerinizin her aşamasında kapalı alanda ve dar mekanlarda dahi sorunsuz bir iş süreci içerisinde sizlerleyiz.. Gerek iş makineleri, gerek el aletleri ile beton kırma ve beton kesme faaliyetlerinde çalışmaktayız.
     
beton delmeKarot Numune Alımı
Karot işlerinizin başlangıcında ve gerekli evrelerinde çalışmamızın her anını %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için sürdürürken gerekli tüm önlemleri alarak ve incelemelerde bulunarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
beton delmeMakine Montaj
Beton delme veya beton kesme işlemleri içeren her türden montaj işlerinizde gerekli çalışmalar yapılmaktadır.
     
beton delmeRadyal Temel Karot Delimi
Radyal temel beton kesimi ve radyal temel beton delimi işlemlerinde çözüm ortağınız karadeniz karot sizlerle.
beton delmeSaha Beton Kırımı
Endüstriyel olmayan yapılarda da zemin betonları bulunmaktadır. Zemin betonları doğru esaslara göre tasarlanmadıklarında sonradan çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Bu tür durumlarda saha beton kırma işlemlerinizi birlikte yürütüyoruz.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi, Çeltik Sokak
No:4/1  Beylikdüzü - İstanbul
Telefon: 0212 855 53 30 - 0 537 967 61 06 - 0 537 529 86 88
E-posta: info@karadenizkarot.com
Çalışma Alanlarımız

» Beylikdüzü Karot
» Avcılar Karot
» Küçükçekmece Karot
» Hadımköy Karot
» Silivri Karot
» Bakırköy Karot
» Mecidiyeköy Karot
Takip Edin

Karadeniz Karot'u sosyal ağlarda takip edebilir, bize daha hızlı ulaşabilirsiniz.
facebook twitter
Copyright 2013 Karot Karadeniz. Tüm hakları saklıdır. Powered By mSeyit